Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ziyaret Edin
Uphill Towers / İstanbul
Bizi Arayın
0535 202 25 18
E-Posta
info@formist.net
Hafta İçi
Pzrts - Cuma: 09:00 - 17:00

Manuel Terapi genellikle omurga problemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Bel, boyun düzleşmesi , fıtık, bel kayması , siyatik sinir problemleri,skolyoz, kol ve bacaklarda uyuşukluk veya hareket kısıtlılığı gibi bir çok probleme doğrudan etki eden bu uygulama ile bel, boyun ,sırt ,kol, bacak ağrılarından kurtulmak mümkün.

Manipülasyon ve Mobilizasyon adı verilen farklı hamleler ile, ilgili sinirin üstündeki basının kaldırılması omurgadaki kemik yapılardaki düzensizliklerin giderilmesi amaçlanır. Manuelterapi eğitimi almış fizyoterapistler tarafından uygulanan bu yöntem ile hareket kabiliyetiniz artar, ağrılarınız yok olur.

Manuelterapiyi fizyoterapi yöntemleri ve egzersiz ile birleştiriyoruz. Kanıtlanmış bir çok metodu kullanarak ağrılarınızı yok ediyoruz !


Pandemi döneminde toplum sağlığını korumak için manuel terapi sedyesi dahil tüm ekipmanlarımızla evinize geliyoruz. Tek kullanımlık sedye örtüsü, siperlik, maske ,eldiven ve dezanfektan ile evinize gelen fizyoterapistlerimiz gün içinde sınırlı hastaya hizmet verirken her hasta için farklı ekipman çantası kullanırlar. Seans sonrası ve gün sonunda detaylı dezanfektasyonu yapılan ekipmanlar ertesi sabah tekrar dezanfekte edilir.

kombi servisi | kombi servisi | seo uzmanı