Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ziyaret Edin
Uphill Towers / İstanbul
Bizi Arayın
0531 253 43 20
E-Posta
info@formist.net
Hafta İçi
Pzrts - Cuma: 09:00 - 17:00

Fizyoterapist nedir?

Fizyoterapistler üniversite eğitimi almıştır ve yaralanma teşhisi, yaralanma tedavisi, egzersiz reçetesi, yaralanmayı önleme, rehabilitasyon ve diğer birçok spor ve sağlık ve fitness alanında uzmandır.

Ne getirmem gerekiyor?

Önceki tıbbi veya cerrahi geçmişinizi belirtmeye hazır olun. Bunlara sahipseniz ve ilgiliyse, tarama / MRI raporları ve ilaç listesini getirin. Şort ve tişört getirmek isteyebilirsiniz.

Kaç ziyarete ihtiyacım olacak?

Tedavi sayısı probleme ve kişiye göre değişecektir. Kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, fizyoterapist rehabilitasyon süreci için tedavi planlarını tartışacaktır.

Randevuma ne giymeliyim?

Ayaklarınızı tedavi edersek soyunmanız istenmez, ancak omurganızı tedavi edersek, çok rahat ve mütevazı bir iç çamaşırı olacaksınız, hatta bir çift şort bile uygun olacaktır.

Nasıl randevu alabilirim?

Telefonla (0 535 202 25 18) iletişime geçebilir veya iletişim sayfasının altındaki formu kullanabilirsiniz. Alternatif olarak , tercih ettiğimiz yöntem olan hızlı ve kolay çevrimiçi rezervasyon sayfasını kullanın .

Bir doktor tarafından sevk edilmem gerekir mi?

Hayır, fizyoterapistler bir doktor tarafından sevk edilmeden değerlendirme yapabilir ve tedavi edebilir. Sağlık sigortacılarının çoğu, ücretlerin ödenmesine izin vermeden önce doktorların yönlendirmesini gerektirir, ancak bazıları sadece bir telefon görüşmesi gerektirir.

Tedavi süresi tanınıza, bozukluklarınızın şiddetine, geçmiş tıbbi geçmişinize ve diğer faktörlere bağlıdır. İlerlemenizi değerlendirmek için yeniden değerlendirmeler yapılacak ve terapistiniz terapi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için doktorunuzla iletişim kuracaktır.

Hastayı çok çeşitli durumlar ve teşhisler için görür ve tedavi ederiz. Hastaları gördüğümüz kapsamlı bir durum ve teşhis listesi için lütfen Hizmetlerimizi ziyaret edin .

Formist'te Fizik Tedavi, ortopedi, spor, el terapisi, manuel terapi ve pedorthik alanlarında ileri düzey sertifikalar alan ve elde eden 20 fizik ve mesleki terapiste sahip olmaktan gurur duyar.

Ayakta fizik tedavi hizmetlerinin planınız kapsamında olup olmadığını belirlemek için sağlık sigortanızla görüşeceğiz. Sigorta kapsamınızı onaylamanızı öneririz.

Tüm düzenli randevularınız için gittiğiniz tesisi arayın. Ayrıca yönetim ofisimizi 0535 202 25 18 numaralı telefondan da arayabilirsiniz.

Sorularınızı Bize Gönderin

Telefonla fizik tedavi ile ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin veya aşağıdaki formu kullanarak sorunuzu gönderin. Mesajınız, mümkün olan en kısa sürede cevap verecek personelimize doğrudan gönderilecektir.