Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ziyaret Edin
Uphill Towers / İstanbul
Bizi Arayın
0531 253 43 20
E-Posta
info@formist.net
Hafta İçi
Pzrts - Cuma: 09:00 - 17:00

Vizyonumuz

Yüksek vasıflı fizik tedavi personelini çeken, ödüllendiren ve elinde tutan bir şirket olmak. En iyi iş uygulamalarının geliştirilmesine ve etkin tedavi yöntemlerinin geliştirilmesine yönelik proaktif yaklaşımımız bunu başarabilmemize yardımcı olacaktır.

Felsefe

Formist Fizik Tedavi, en son teknoloji ürünü güzel tesislerde yüksek kaliteli ayakta fizik tedavi hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Bir sağlık lideri olarak, hizmet verdiğimiz topluluklardaki grup ve etkinliklerle ortaklık yapıyoruz. Eğitime devam eden fizyoterapistlerimize odaklanmamız eşsizdir ve fizyoterapistlerimizin her türlü yaralanma ve durum için mevcut en yeni tedavileri ve rehabilitasyon tekniklerini anlamasını ve uygulamaya koymasını garanti eder.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yaşam boyu sağlık, zindelik ve refah arayışlarına devam etmelerine yardımcı olmak için birinci basamak sağlık uzmanları olarak kararlıyız.

Yüksek kalite

İyileşmeye hedef odaklı bir yaklaşım uyguluyoruz. Hedefleriniz ne olursa olsun, onlara ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz

Hasta bakımı

Ofiste ve eve götürebileceğiniz eğitimde uygulamalı tedavi sunacağız, iyileşmenize ve gelecekteki fiziksel sağlığınıza aktif bir katılımcı olmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel servis

Beş fizik terapistimiz 120 yıllık klinik deneyime ve toplumumuzun aktif kalmasına yardımcı olmak için ortak bir tutkuya sahiptir.

360x508

image-divider

Terapistlerimiz

Gamze OK

Gamze OK

Fizyoterapist

Bir fizik tedavi kariyeri seçtim, çünkü insanlara iğnelemeden yardım etmek istediğimi biliyordum ...

Nevzat Köseman

Nevzat Köseman

Fizyoterapist

Fiziktedavi yöntemleri ile inanılmaz şeyler başarıyoruz. Bu mesleği bizlere en çok sevdiren insanlara yardımcı olabilmek...

Banu Ertaş

Banu Ertaş

Asistan

Personal trainer olmak bir yana birde bu işin sonucunda kişilerin hem fiziksel hemde ruhsal yönden olumlu gelişmelerini izlemek benim için bir keyif.